LuxPożyczki

LUX Pożyczki docenione! Nominacja do tytułu Pożyczka ratalna Roku

06 czerwca 2016

Spieszymy z wieścią, że nowy rok dla naszej marki zaczyna się niezwykle owocnie – zostaliśmy bowiem wyróżnieni przez serwis Loan Magazine nominacją do tytułu Pożyczki ratalnej Roku. Ten niezwykły zaszczyt to przede wszystkim efekt codziennych starań o dobro naszego klienta.

Pożyczka oferowana przez naszą firmę została wyłoniona w plebiscycie Loan Magazine Awards 2015, otrzymując nominację do tytułu Pożyczki ratalnej Roku. Chcielibyśmy podkreślić, że ten zaszczyt zawdzięczamy głównie naszym klientom, których zaufanie oraz zadowolenie z usług naszej firmy zostało dostrzeżone i docenione. Razem budujemy pozytywny wizerunek LUX Pożyczki, zatem nominacja do tak prestiżowej nagrody to nasz wspólny sukces.

Niezależnie od ostatecznego wyniku plebiscytu spieszymy zapewnić, że ta nominacja to dla nas wielka radość i nie mniejszy powód do dumy. Jednocześnie pragniemy podziękować osobom, które skorzystały z LUX Pożyczki, ponieważ to właśnie dzięki Waszym opiniom i sugestiom wciąż udoskonalamy nasze produkty finansowe, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i w pełni zaspokajać ich potrzeby finansowe.

Gala Loan Magazine Awards 2015

Uroczysta gala Loan Magazine Awards 2015 odbędzie się już 11 lutego 2016 roku we Wrocławiu i to właśnie tam poznamy zwycięzców plebiscytu. Gala „Loan Magazine Award 2015” ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług oferowanych w ubiegłym roku na rynku pożyczek pozabankowych. Przewidziane jest także szczególne wyróżnienie osób, które swoją aktywnością przyczyniają się do rozwoju branży pożyczkowej.

Organizator Gali - serwis loan-magazine.pl - od dawna propaguje ideę odpowiedzialnego pożyczania, m.in. poprzez utworzenie Kodeksu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Za jego pomocą zrzesza firmy zainteresowane dołożeniem swojej cegiełki do zwiększania świadomości społeczeństwa w kwestii odpowiedzialnego zaciągania pożyczek.

LUX Pożyczki

LUX Pożyczki to pożyczki ratalne oferowane na jasnych, przejrzystych zasadach. Udzielane są przez naszą firmę w wysokości od 500 do aż 7 000 złotych. Tak szeroki zakres kwot pozwoli klientowi odpowiednio dobrać wysokość pożyczki do stanu jego domowego budżetu. Podstawowym wymogiem, który trzeba spełnić, aby móc ubiegać się o pożyczkę jest pełnoletniość oraz posiadanie obywatelstwa polskiego.

 

Infolinia

514-046-003

Opłata według taryfy operatora

Skontaktuj się z nami mailowo

kontakt@luxpozyczki.pl