LuxPożyczki

O nas

Dlaczego właśnie my?

Nie kojarzysz naszej nazwy? Nic w tym dziwnego! LUX Pożyczki to nowo powstała firma. Wciąż się rozwijamy, starając się pozyskiwać i budować zaufanie naszych Klientów. Sprawić, by za nową nazwą szła w parze nowa jakość świadczonych usług.

Czemu warto wziąć u nas pożyczkę?

Wierzymy, że dzięki odpowiedzialnemu procesowi udzielania pożyczek, opartemu o zasady jasności przygotowywanych umów -a także na dokładnym i profesjonalnym doborze pożyczek do możliwości Klientów, zawsze będziemy w stanie zaproponować Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań.

Kim są nasi pracownicy?

Za LUX Pożyczki stoją eksperci z wieloletnim doświadczeniem.Dzięki ich pełnemu oddaniu i podejściu nakierowanym na potrzeby Klienta, możecie być Państwo pewni, że podejmujemy optymalne decyzje przy rozpatrywaniu wniosków i uwag.

W jaki sposób funkcjonujemy?

Klienci w LUX Pożyczki mają do czynienia z niewielką ilością formalności oraz obsługą na najwyższym poziomie. Nie stosujemy prawnych kruczków oraz nie pobieramy niezawartych w umowach opłat. Pomagamy za to dokonać optymalnego wyboru, działamy błyskawicznie.

Wciąż się zastanawiasz?

To świetnie! Dzięki temu masz okazję poznać nas bliżej. Napisz lub zadzwoń - z przyjemnością rozjaśniamy wszelkie wątpliwości naszych Klientów. Zachęcamy także do skorzystania z formularza online bądź zamówienia rozmowy z naszym konsultantem.

Infolinia

514-046-003

Opłata według taryfy operatora

Skontaktuj się z nami mailowo

kontakt@luxpozyczki.pl