LuxPożyczki

FAQ

Dlatego warto wziąć u nas pożyczkę!

Jako uzupełnienie FAQ’u, polecamy zapoznanie się z krótkim, konkretnym artykułem pt.: „Dlaczego właśnie my?”. Zachęcamy do jego przejrzenia!

Co wyróżnia nasze pożyczki na tle innych firm?

Nasze pożyczki udzielamy z prędkością światła! Są elastyczne, błyskawiczne oraz, przede wszystkim, przygotowywane pod Twoje potrzeby. Nie wymagamy także żadnych poręczycieli, natomiast koszty samej pożyczki są niezmienne. Masz pełen dostęp do informacji, na każdym etapie pożyczki.

Co należy zrobić gdy spłata raty w terminie jest nierealna?

W takim przypadku, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się ze swoim konsultantem. Dzięki tej rozmowie, nastawionej na poszukiwanie wyjścia z sytuacji, wspólnie ustalicie dalszy plan działania – poznasz także wszelkie osiągalne możliwości rozwiązania problemu. Zachęcamy też do skorzystania z naszej infolinii, nr.: 514-046-003 (Opłata według taryfy operatora).

W jakim terminie należy rozpocząć spłatę pierwszej pożyczki?

Gdy weźmiesz u nas pożyczkę, Twój konsultant przekaże Ci nasz harmonogram, z którego dowiesz się kiedy i w jaki sposób postępować podczas jej spłacania. Znajdziesz w nim niezbędne informacje, w tym również daty wpłat. 

Czy LUX Pożyczki oferuje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki?

Tak, oferujemy Ci taką opcję! Jeżeli pragniesz spłacić pożyczkę wcześniej, odpowiednią osobą do kontaktu w tej sprawie jest Twój konsultant. Opisz mu sytuację, przekaż niezbędne informacje a resztę zostaw w naszych rękach. Istnieje również możliwość przekazania nam informacji o chęci wcześniejszej spłaty pożyczki przy użyciu naszej infolinii, nr.: 514-046-003 (Opłata według taryfy operatora).

Czy trzeba uiszczać jakiekolwiek dodatkowe opłaty niezawarte w umowie?

Nie, w LUX Pożyczki wszystko jest jasne i przejrzyste. Wszelkie opłaty zawarte są w umowie, zostaną Ci one również przedstawione przez konsultanta, tuż przed jej podpisaniem. Nie uiścisz żadnych dodatkowych opłat.

Jakie będą koszty pożyczki zaciągniętej w naszej firmie?

Zwyczajowo, koszty pożyczki zaciągniętej w firmie LUX Pożyczki ustala się poprzez zestawienie typu pożyczki oraz okresu, w ciągu którego ma nastąpić jej spłata. Brzmi skomplikowanie? Bez obaw, nie zostawimy Cię sam na sam! Przed podpisaniem umowy nasz konsultant rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, wyjaśni ewentualne niejasności i odpowie na wszystkie Twoje pytania powiązane z wzięciem pożyczki i jej spłatą.

W jaki sposób można złożyć wniosek o pożyczkę?

Możesz to zrobić w prosty sposób. Znajdź nasz kalkulator, ustal jaka kwota pożyczki Cię interesuje, wybierz jej rodzaj oraz sposób spłaty, a następnie złóż wniosek poprzez stronę internetową. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w celu wypełnienia dokumentacji. Odpowie także na wszystkie Twoje pytania. W przypadku wątpliwości, służymy wszelką pomocą pod naszym numerem infolinii: 514-046-003 (Opłata według taryfy operatora). Zawsze możesz również skorzystać z możliwości skontaktowania się ze znanym Ci konsultantem, ta druga opcja jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie szybkość oraz wygodę.

Jakie dokumenty są niezbędne przy składaniu wniosku o pożyczkę?

Udzielamy naszych pożyczek błyskawicznie i nie są to puste słowa. Pożyczkę w naszej firmie załatwisz od ręki. Podstawowymi dokumentami, jakie będą Ci potrzebne przy okazji składania wniosku o pożyczkę są: Twój dowód osobisty oraz dokument potwierdzający podane dane adresowe. Po przeanalizowaniu Twojego wniosku, nasz konsultant poinformuje Cię, czy są potrzebne inne dokumenty (jeżeli tak, podpowie jakie).

Czy możliwe jest wzięcie pożyczki gdy jest się wpisanym do BIK lub gdy bank odmówił jej udzielenia?

W LUX Pożyczki kierujemy się zasadą transparentności. Rozpatrujemy wszelkie zgłaszane nam wnioski – także tych osób, które są wpisane do BIK lub którym banki odmówiły udzielania pożyczek. Prosimy jednak pamiętać o tym, że przed wydaniem decyzji o przyznaniu Ci pożyczki, musimy sprawdzić oraz przeanalizować również Twoją zdolność kredytową. Gdy już to ustalimy, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, który przedstawi wszystkie dostępne dla Ciebie pożyczki.

Jakie warunki należy spełnić by móc skorzystać z naszej oferty?

W celu skorzystania z oferty firmy LUX Pożyczki musisz posiadać obywatelstwo polskie, musisz być osobą pełnoletnią, musisz zamieszkiwać na terenie RP oraz musisz mieć stałe źródło dochodu.

Jaka kwota wchodzi w grę w przypadku pożyczek?

Od 700 złotych do 5 000 złotych.

Jakie pożyczki oferuje nasza firma?

Firma LUX Pożyczki oferuje przede wszystkim pożyczki gotówkowe.

Infolinia

514-046-003

Opłata według taryfy operatora

Skontaktuj się z nami mailowo

kontakt@luxpozyczki.pl