LuxPożyczki

Pożyczki

Porównaj nasze oferty

Co Ci oferujemy?

Firma LUX Pożyczki specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług oraz atrakcyjne warunki finansowe, sprawiły, że zaufało nam już wielu Klientów.

Pożyczki Gotówkowe

Pożyczki gotówkowe udzielane są przez  naszą Firmę w kwotach od 700 do 5000 złotych. Udzielamy je osobom fizycznym posiadającym zdolność do ich spłaty. Podstawowym wymogiem, na który zwracamy uwagę, jest posiadanie obywatelstwa polskiego oraz ukończenie 21 lat. Bazowe dokumenty, niezbędne przy zaciąganiu pożyczki to ważny Dowód osobisty i udokumentowane źródło dochodów.

LUX Classic

Jest to pożyczka typu „przelew”. W celu jej udzielenia Nasz Doradca przyjeżdża do Klienta do domu, gdzie odbywa się wypełnienie dokumentacji. Pożyczka jest przelewana na wskazane przez Klienta jego konto bankowe. Z tego też konta Klient spłaca pożyczkę.

LUX Premium

Jest to pożyczka typu „gotówka”. W celu jej udzielenia, dostarczenia gotówki oraz późniejszej obsługi Doradca odwiedza Klienta w jego domu. Zawsze jest to w ustalonym i dogodnym terminie dla Klienta. Ta forma udzielenia i spłaty pożyczki jest najelastyczniejsza.

Infolinia

514-046-003

Opłata według taryfy operatora

Skontaktuj się z nami mailowo

kontakt@luxpozyczki.pl